E-shop Kontakt eKukátko

Kvalitní zázemí

Konzultant či manažer nezůstává na své poradenství, administrativu a operativu spojenou s poradenstvím nikdy sám. Naši poradci mají k dispozici:

– IT podporu a softwarové nástroje KLIK, STC Panel a TOP LIST

  • MODELAČNÍ SOFTWARE – jedinečný software, který dokáže informace získané během finanční analýzy zpracovat a obratem navrhnout klientovi řešení. Díky tomu poradce ušetří spoustu času. Vizualizace řešení je jednoduchá a pro klienta snadno pochopitelná.
  • KLIK – interní portál, který konzultantovi poskytne na jednom místě všechny důležité informace potřebné k práci, a to týkající se jak klientů a jejich smluv, tak i obchodních partnerů a jejich produktů.
  • STC Panel – nabízí poradcům na jednom místě všechny aktuální kalkulačky a simulační programy, které je možné spustit jedním klikem. Součástí STC Panelu je i vzdálená pomoc, díky které jsou naši IT specialisti schopni okamžitě poradci pomoci vyřešit technický problém.
  • TOP List – rychlý a srozumitelný přehled o veškeré produktové nabídce.

– Back office

– Marketing a PR

– Call centrum

fg

Chcete vědět více o výhodách a přednostech, které poskytuje ST Consult v oblasti zázemí? Zajímá vás, jak fungují softwary v praxi a jak poradcům šetří čas? Sjednejte si schůzku s výkonným ředitelem firmy Ing. Jaroslavem Trávníčkem, držitelem mezinárodního certifikátu EFA, který vám výhody a naše jedinečné softwarové nástroje představí.

df

Kontaktní formulář 7

  • Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.