E-shop Kontakt eKukátko

Kariérní růst

U nás si můžete svou kariéru vybrat sami. Záleží jen na vás, zda budete rozvíjet svoji cestu profesionální konzultantskou nebo manažerskou. Důležitou součástí naší kariéry je fakt, že všichni spolupracovníci mají stejné podmínky, které jsou jasně stanoveny a každý si určuje své tempo kariérového růstu sám.

df

Odměna za práci – Kariéra je podpořena férovou provizí orientovanou na výkon.

Vzdělávání – Skutečné profesionály, poradce ST Consult, bezplatně vychovává Institut finančního vzdělávání (IFV) prostřednictvím řady odborných školení a obchodních i manažerských kurzů, které jsou zakončeny certifikáty. Důležitou roli IFV sehrává při zajištění adaptačního procesu nových spolupracovníků, který je rozložen do 8 týdnů.

Rozvoj a řízení kariéry – K rozvoji a řízení vlastní kariéry napomáhají sofistikované softwarové nástroje pro osobní rozvoj a řízení týmu, např. Kalendář+. Ten umožňuje efektivně předávat informace o akcích a školeních pořádaných firmou a také nastavit řád do práce konzultanta a manažera, což má pozitivní vliv na produkci.

df

Chcete vědět více o možnostech kariérního růstu a provizním systému? Sjednejte si schůzku s výkonným ředitelem firmy Ing. Jaroslavem Trávníčkem, držitelem mezinárodního certifikátu EFA, který vám kariérní plán podrobněji představí a dohodne individuální provizní podmínky.

fg

Kontaktní formulář 8

  • Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.